تاریخ انتشار : شنبه 11 تیر 1401 - 11:27
68 بازدید
کد خبر : 199133

دانلود زیرنویس مستند Corporate Responsibility 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Corporate Responsibility 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Corporate Responsibility 2020 مستندی ویرانگر و نگران کننده در مورد مشارکت سیستماتیک جامعه بزرگ تجاری آرژانتین به عنوان مسئول مدنی تروریسم دولتی در طول آخرین دیکتاتوری نظامی، بر اساس گزارش مسئولیت شرکت در جنایات علیه بشریت. سرکوب کارگران در جریان تروریسم دولتی، که در سال ۲۰۱۵ توسط وزارت دادگستری و حقوق بشر

دانلود زیرنویس مستند Corporate Responsibility 2020 مستندی ویرانگر و نگران کننده در مورد مشارکت سیستماتیک جامعه بزرگ تجاری آرژانتین به عنوان مسئول مدنی تروریسم دولتی در طول آخرین دیکتاتوری نظامی، بر اساس گزارش مسئولیت شرکت در جنایات علیه بشریت. سرکوب کارگران در جریان تروریسم دولتی، که در سال ۲۰۱۵ توسط وزارت دادگستری و حقوق بشر ملت، دانشگاه ها و سازمان های غیردولتی اعلام شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

Corporate Responsibility (2020) - IMDb

زیرنویس مستند Corporate Responsibility 2020 مسئولیت شرکتی یک مستند ویرانگر و نگران کننده در مورد مشارکت چندین شرکت اصلی آرژانتینی در ربودن، شکنجه و ناپدید شدن کارگران خود در طول آخرین دیکتاتوری نظامی است که به طور مشترک مسئول یک طرح سیستماتیک در چارچوب تروریسم دولتی تأسیس شده در از کودتای نظامی ۱۹۷۶ در آرژانتین شروع می شود و به همین دلیل باید به عنوان یک کودتای مدنی-نظامی تلقی شود. مداخله او به عنوان مسئولیت طبقه بندی می شود و نه مشارکت در جنایات علیه بشریت. این بر اساس گزارش مسئولیت شرکت در جنایات علیه بشریت است. سرکوب کارگران در جریان تروریسم دولتی (در سال ۲۰۱۵ توسط وزارت دادگستری و حقوق بشر ملت، دانشگاه ها و سازمان های غیردولتی منتشر شد، هنوز منتشر نشده است.

ساختار مستند جاناتان پرل را می توان به صورت پیشینی: نماهای ثابت از هر یک از شرکت ها (یا جانشینان آنها) در حال حاضر، از یک ماشین (بدون مجوز از شرکت ها) فیلمبرداری شده است، همانطور که توسط کارگردان در آن زمان توضیح داده شد. کارگران و عوامل عملیاتی ربوده شدند، در حالی که صدای خود پرل به خواندن بخش مربوط به هر یک از کتاب ها با احتیاط بوروکراتیک ادامه می دهد و از تعداد ربوده شده و ناپدید شده شروع می شود.

این ساختار نوعی فیلم ترسناک را پیکربندی می کند که در آن وحشت همیشه خارج از تصویر است.

احساس اولیه یکنواختی به یک آهنگ وحشت و خشم تبدیل می شود، زیرا تأیید می شود که در همه این شرکت ها همان الگوی سرکوبگرانه تکرار شده است: تهیه لیست کارگران (به ویژه نمایندگان اتحادیه) و دسترسی به پرونده آنها، نفوذ به کارخانه ها. توسط سرکوبگران به عنوان عامل، ربودن کارگران از محل کار، استفاده از بخشی از تأسیسات کارخانه به عنوان مراکز بازداشت و شکنجه، استفاده نیروهای سرکوبگر از خودروهای شرکت در عملیات، حضور پرسنل سلسله مراتبی شرکت ها در بازجویی ها، کمک مالی با نیروهای سرکوبگر

Corporate Responsibility (2020) - IMDb

زیرنویس Corporate Responsibility 2020 بیشتر عملیات ها بلافاصله پس از کودتای ۱۹۷۶ انجام شد، به نوعی برنامه ریزی شده ضد کارگری و ضد اتحادیه های بلیتزکریگ.

تقریباً در همه موارد، به این ترتیب شرکت‌ها اقدام به خلاصی از بدنه‌های صنفی و کارگران مبارز و کاهش بی‌رحمانه کارکنان، افزایش «بهره‌وری»، بهره‌برداری از طرح‌های «ترویج صنعتی» و برخی از آنها به انباشته شدن می‌کنند. بدهی به دلار که در سال ۱۹۸۲ توسط دومینگو کاوالو و پس از دیکتاتوری ملی شد، بدهی هایی که در برخی موارد بیش از ۲۰۰ میلیون دلار بود.

لیست شرکت ها چشمگیر، گسترده است و انواع شرکت ها وجود دارد: کارخانه های قند، معدن، حمل و نقل، متالورژی، کشتی سازی، پتروشیمی، مواد غذایی، نساجی، روزنامه نگاری و خودرو.

به طور خلاصه، یک مستند ویرانگر و نگران کننده در مورد مشارکت جامعه تجاری آرژانتین به عنوان یک غیرنظامی مسئول و شرکت کننده ضروری در تروریسم دولتی آخرین دیکتاتوری نظامی.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.