تاریخ انتشار : شنبه 21 خرداد 1401 - 17:42
60 بازدید
کد خبر : 198519

دانلود زیرنویس مستند Lancaster 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Lancaster 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند Lancaster 2022 “آنها آنجا بودند؟” سوالی است که در اوایل این فیلم پرسیده می شود و برای بسیاری پاسخ نه تنها “نه” بلکه “دیگر” نیست. لنکستر نام خود را از موضوع خود گرفته است، بمب افکنی که به نام یک شهر و در نتیجه بدنام در ارتباط با شهر دیگری است. این

دانلود زیرنویس مستند Lancaster 2022 “آنها آنجا بودند؟” سوالی است که در اوایل این فیلم پرسیده می شود و برای بسیاری پاسخ نه تنها “نه” بلکه “دیگر” نیست. لنکستر نام خود را از موضوع خود گرفته است، بمب افکنی که به نام یک شهر و در نتیجه بدنام در ارتباط با شهر دیگری است. این فیلم با استفاده از تصاویر آرشیو رنگی شده با مجوز موزه جنگ امپریال، مصاحبه با بازماندگان غیر سنی فرماندهی بمب افکن، و با روایت چارلز دنس، بیشتر به عنوان یک ادای احترام عمل می کند تا یک جلسه توجیهی در هواپیما و مهمتر از آن. ، خدمه آن

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند Lancaster 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند Lancaster 2022 مصاحبه‌ها قانع‌کننده‌ترین بخش هستند، اکثر آن‌ها با مدلی از هواپیمای همنام در جایی در عکس هستند. وقتی این را تایپ می‌کنم، یکی را روی شانه‌ام گذاشته‌ام، یک زوج دیگر در جعبه‌ای قرار گرفته‌اند. در قفسه ای در جهتی متفاوت، من تاریخ بمباران اثر سون لیندکوئیست را دارم. به این ترتیب من تقریباً مطمئناً مخاطب مورد نظر لنکستر نیستم. برای روشن شدن، این نیست که چیزی در فیلم وجود دارد. لنکستر با هدف مشاهده سطح بالایی نه تنها از هواپیما، بلکه خدمه و استفاده از آن، خود را بسیار نازک پخش می کند، و با وجود لحظات قدرتمندی که وجود دارد، آنقدر هم نادرست نیست که ناکارآمد است.

یک نمونه پرواز در پرواز یادبود نبرد بریتانیا، OA464 وجود دارد. مستقر در RAF Coningsby، ما چندین بار آن را با Eurofighter Typhoons در پشت آن می بینیم. یک خدمه هفت نفره، در برابر یک خدمه یک نفره. تقریباً سه برابر طول بالها، اما تقریباً نصف طول بالها. ۵۳ سال و تغییر بین اولین پروازها بیش از ۱۰۰۰ مایل در ساعت را بین حداکثر سرعت آنها قرار می دهد، اما همچنین نشان می دهد که چقدر مهم است که ‘Lanc’ می تواند ۱۰ تن مهمات را به ۹ تن در یک تایفون کاملاً بار حمل کند.

لنکستر یک مشتق فرضی از هواپیمای منچستر بود که خود پاسخی به مشخصات وزارت هوا بود. “یک خلیج بمب پرنده”، اگرچه تمرکز آن بر استفاده از چهار موتور نمادین مرلین، روشی را که ساختار آن برای امکان‌پذیر ساختن آن کار می‌کرد، نادیده می‌گیرد. همچنین با سهولت بیشتری اصلاح شد، در اواخر جنگ، لنکستر حومه ای نزدیک از دست اندازها و قلاب ها را برای قرار دادن تجهیزات جدید، عملکردهای جدید و بمب های جدید توسعه داده بود. این یک تضاد اولیه با بمب افکن ولینگتون طراحی شده توسط بارنز والیس است که اسکلت ژئودتیکی آن استحکام فوق العاده ای را به آن بخشیده اما به قیمت تمام شده. والیس در ارتباط با عملیات Chastise ظاهر می شود. موضوع فیلم The Dambusters بهتر از We Are The Heavy Bombers شناخته شده است، اما دومی چیزی به فیلم اضافه می کند.

این در فیلمی است که هیچ چیز کم ندارد. داستانی از بازدید از کارخانه AVRO وجود دارد که شامل درسی در ساخت یا بهتر بگوییم «ساختن» است که احتمالاً موها را روی سینه قرار داده است. مصاحبه هایی با خدمه هواپیمای بازمانده از نیروی هوایی سلطنتی، نیروی هوایی سلطنتی استرالیا، نیروی هوایی سلطنتی کانادا و نیروی هوایی سلطنتی نیوزلند، اما همچنین نگهبانان هواپیما که از جامائیکا آمده اند و یک بازمانده که کودکی در درسدن بود، وجود دارد.

زیرنویس مستند Lancaster 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Lancaster 2022 تلاش برای ایجاد تعادل در کار فرماندهی بمب افکن، آنقدر یکدستی نیست، بلکه سنگین‌دستی است. تلاش هایی برای تبرئه یا توجیه «بمب افکن» هریس، بحثی در مورد بمباران استراتژیک با ذکر سلاح های V از Peenemunde و پیامدهای حملات روهر وجود دارد. این موضوع به اندازه‌ای بزرگ است که مشتقات آن هنوز بحث‌هایی را برانگیخته است، شاید اخیراً در بسته‌بندی مجدد اسطوره‌های مختلف در مافیای بمب‌گذار مالکوم گلدول، آزاردهنده است، و از نظر حقوقی باید چنین باشد. چیزی که توسط یک نقشه متحرک بیشتر شده است که در آن نمی توان کیف و کورسک را متوجه شد.

بحثی در مورد ایجاد یادبود فرماندهی بمب افکن وجود دارد که در سال جوبیلی الماس در پارک سبز رونمایی شد. این نه تنها ۵۵۵۷۳ خدمه هواپیما را از دست داده اند، بلکه به صراحت، غیرنظامیان همه کشورها را نیز در طی حملات کشته شده اند. یک داستان جذاب پشت آن بنای یادبود وجود دارد، اما همچنین در این واقعیت که علیرغم مشارکت آنها در تلاش جنگ، فرماندهی بمب افکن تا دهه‌ها بعد چندان به یاد نمی‌آمد. اجمالی از چیزهای جذاب در سراسر وجود دارد. من فیلمی از آزمایش بمب های پرتاب کننده دیده بودم، اما تخریب یک سد در ولز را نه. من مدل‌های اولیه گزارش را ندیده بودم و مطمئناً آنقدر نزدیک که دوربین می‌تواند دریافت نکرده باشد. مصاحبه ها تأثیرگذار است، اینها مردان جوان، حتی کودکان بودند.

یکی از این صحبت می کند که می خواهند قبل از پایان جنگ وارد جنگ شوند. یک سال برای آموزش خلبانی، نه ماه برای یک ناوبر، اما فقط هشت هفته برای یک توپچی. خیلی توپچی بود ۵۵۰۰۰ قطعه هواپیما ساخته شده و نصب شده و متصل شده و قرارداد فرعی بسته شده و توسط خدمه ای که خود را در آشیانه ای جمع کرده اند، با تمام دوراندیشی دور هم جمع شدن برای گرفتن تاکسی پس از یک قطار لغو شده، پرواز می کنند.

دیوید فرهد و مورچه پالمر در سال ۲۰۱۸ در Spitfire با هم کار کردند که یک اکران سینمایی برای Centenary RAF داشت. ادغام سپاه پرواز سلطنتی و سرویس هوایی نیروی دریایی سلطنتی داستان کاملاً دیگری است. آهنگساز کریس رو نیز از آن پروژه بازگشته است، اما در حقیقت مناظر و صداها کمتر از برخی توصیفات اهمیت دارند.

زیرنویس Lancaster 2022 - بلو سابتایتل

در این فیلم از گروه‌های Pathfinder نام برده می‌شود، و شاید در این نقش است که لنکستر بیشتر موفق می‌شود. به عنوان یک فیلم، در واقع، به اندازه یک قاب هواپیما. پرواز به جلو برای روشنایی، آنهایی بودند که پشت سر بودند که کار را انجام دادند. با سکانس‌هایی که در فضای داخلی تنگ لنکستر فیلم‌برداری شده‌اند و چراغ‌های چشمک‌زن در برخی از تفریحات ظاهری، نگاهی اجمالی به صدای سینما داریم که به آرامی غرش این چهار موتور را به ما می‌دهد که فقط کمی شبیه به آن بود. به نظر می رسد که سکانس های هوایی دوباره درجه بندی شده اند تا روز را با شب عوض کنند، اما صدای یک کوارتت V12 با شکوه است. این نام نه به خاطر جادوگر، بلکه به نام پرنده، دیدن آن در پرواز لذت بخش است و با توجه به سن بدنه هواپیما به احتمال زیاد در عکس ها راحت تر از حضور شخصی است.

در حالی که ما بازماندگانی داریم، نه فقط گوشت و خون، بلکه فولاد پرچ شده، اما اشاره ای نشده است که مشتقات لنکستر تا سال ۱۹۹۱ به کار خود ادامه دادند. در نقش هشدار اولیه هوابرد به خوبی در عصر جت و فضا استفاده می شود. این به تنهایی نشان‌دهنده کارآمدی، عزم راسخ است، اگرچه هر بحثی در مورد تأثیرات پایدار با نقشه‌ها بهتر از تقویم‌ها انجام می‌شود.

“من جنگم را از پنج مایلی به بالا جنگیدم” و فاصله جزئیات را از ما می گیرد. این بو، نگاه در چهره ها، خاطرات رقص ایستگاه است. همچنین در چیزهایی که گفته نشده است. از “پسر قد بلند” و “گرند اسلم” نام برده می شود، اما نه با نام دیگر آنها، بمب های زلزله. داستان های جالبی در اینجا وجود دارد، اما در تلاش برای گسترش همه آنها کاملاً موفق نیست. برای برخی، این فقدان مشکلی نخواهد بود، اما برای من آن را از دست داد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.