تاریخ انتشار : شنبه 28 خرداد 1401 - 17:21
65 بازدید
کد خبر : 198726

دانلود زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 در سال ۲۰۱۶، FX “داستان جنایی آمریکایی: مردم در برابر O.J. سیمپسون «محاکمه قرن» را باز کرد، اما بخشی از چیزی که این نمایش را بسیار موفق کرد، توانایی آن در به صفر رساندن ذات فرهنگی دهه ۱۹۹۰ بود. یک داستان فرعی به یاد ماندنی حول محور تقسیم

دانلود زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 در سال ۲۰۱۶، FX “داستان جنایی آمریکایی: مردم در برابر O.J. سیمپسون «محاکمه قرن» را باز کرد، اما بخشی از چیزی که این نمایش را بسیار موفق کرد، توانایی آن در به صفر رساندن ذات فرهنگی دهه ۱۹۹۰ بود. یک داستان فرعی به یاد ماندنی حول محور تقسیم هیئت منصفه بر سر اینکه کدام برنامه تلویزیونی باید تماشا شود، می چرخید. اگرچه آنها تا رسیدن به رای بحث برانگیز خود فاصله زیادی داشتند، اما اعضای هیئت منصفه قبلاً در بین خطوط نژادی تقسیم شده بودند – در مورد تماشای “Seinfeld” یا سریال کمدی فاکس مارتین لارنس.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 این صحنه، از هر نظر، از تخیل نویسندگان گلچین سرچشمه می‌گیرد، اما حول یک مشاهده زیرکانه ساخته شده است: «مارتین» که با همکاری لورنس ساخته شد، ممکن است مانند «سینفلد» نامزد امی زیادی نشده باشد. اما به همان اندازه نمادین بود – و باقی می ماند.

سه دهه پس از اولین نمایش در سال ۱۹۹۲ در فاکس، بازیگران «مارتین» – لارنس، تیشا کمپبل (جینا)، تیچینا آرنولد (پم) و کارل آنتونی پین دوم (کول) – و تعداد زیادی مهمان مشهور برای دیدار مجدد گرد هم آمدند. تجلیل از کمدی محبوب این ویژه ۹۰ دقیقه ای که پنجشنبه در BET Plus منتشر شد، توسط Stan Lathan کارگردانی شد که دو قسمت اول سریال را بر عهده داشت. «مارتین: اتحاد مجدد» همچنین به توماس میکال فورد فقید، که نقش تامی بهترین دوست مارتین را بازی می‌کرد، ادای احترام می‌کند.

کمپبل، که نقش دوست دختر مارتین، جینا را بازی می کرد، به واشنگتن پست گفت که این اتحاد مجدد به بازیگران این فرصت را می دهد تا درک کنند که سریال چقدر مورد احترام است. آنها مطمئناً در دهه ۹۰ آگاه نبودند. «ما اینطور به آن فکر نکردیم. ما این کار را نکردیم، “او گفت. ما آنجا بودیم تا به خانواده‌هایمان غذا بدهیم و نمایش خوبی داشته باشیم و مردم را بخندانیم.»

البته، پس از چندین دهه پخش و پخش آنلاین، کمپبل شروع به دریافت ایده ای از طرفداران چند نسلی خود کرد. او شروع به تماشا کرد – کاری که در طول پنج فصل اولیه آن انجام نداد – زیرا “میلنیال ها و ژنرال Zs” به او نزدیک می شدند و عبارات جذاب سریال از جمله به یاد ماندنی ترین آن را نقل می کردند: “لعنتی، جینا!”

برای کمپبل تا حدی ناراحتی و سرگرمی، پسر ۱۲ ساله خودش او را جینا صدا می کند. “او هرگز مرا مامان صدا نمی کند. همیشه. وقتی دیگران مرا جینا صدا می زنند اهمیتی نمی دهم، اما وقتی این یکی تمام روز، هر روز مرا جینا صدا می کند – “جینا، می توانی برو برای من چیزی بیاور، لطفا؟” “جینا، آیا باید بخوابم؟” همین الان؟'”

با این حال، تنها چیزی که واقعاً برای کمپبل تاثیرگذار بود، دیدن عکس های بازیگران در موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی آفریقایی تبار اسمیتسونیان بود. او گفت: “من به معنای واقعی کلمه در شوک بودم.” «ما خودمان را نماد نمی‌دانیم، اما مردم ما را اینگونه صدا می‌کنند. و بنابراین، ما فقط سپاسگزاریم. ما سپاسگزاریم.»

این ویژه به شدت در تجلیل از این سریال است، به طوری که به خبرنگارانی که این دیدار را پوشش می دادند توصیه شد که در مورد “چگونه پایان یافت” سوال نپرسند، که اشاره ای به شکایت آزار جنسی کمبل علیه لارنس در سال ۱۹۹۷ داشت. این بازیگر به طور موقت نمایش را ترک کرد قبل از اینکه دعوا را حل و فصل کند و برای فیلمبرداری دو قسمتی پایانی بازگردد – با این شرط که هرگز با لارنس در یک اتاق نباشد. کمپبل و لارنس هر دو گفته اند که در حال حاضر شرایط خوبی دارند. آنها در جریان «مارتین: اتحاد مجدد» به گرمی با یکدیگر تعامل می‌کنند و همدیگر را تحسین می‌کنند.

زیرنویس فیلم Martin: The Reunion 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Martin: The Reunion 2022 کمپبل این هفته در برنامه CBS Mornings به گیل کینگ گفت: «ما واقعاً سخت کار کردیم تا دوباره به هم متصل شویم و ببخشیم. «و این اتحاد دوباره درباره جشنی است از همه کارهایی که انجام دادیم، همه کارهایی که انجام دادیم و رشد ما به عنوان انسان. بنابراین ما بیشتر روی آن تمرکز کردیم.»

این برای علاقه مندان به فرهنگ پاپ خبری نخواهد بود، اما بیشتر بازیگران قبل از اولین پخش «مارتین» با هم کار کردند. کمپبل اولین حضور خود در تئاتر را در کنار آرنولد در موزیکال “فروشگاه کوچک وحشت” در سال ۱۹۸۶ انجام داد و در سال ۱۹۹۰ در کمدی “House Party” و دنباله آن در کنار لارنس بازی کرد.

کمپبل تنها انتخاب لارنس برای بازی در نقش جینا بود، اما متقاعد کردن او لازم بود زیرا او قرار بود در خلبانی بازی کند که قبلاً انتخاب شده بود. در برنامه ویژه، این زوج به یاد می‌آورند که لارنس به آپارتمان کمپبل رفت تا او را متقاعد کند که به بازیگران «مارتین» بپیوندد. لارنس نمی دانست، هم اتاقی کمپبل در آن زمان آرنولد بود که به تازگی برای سریال کمپین فاکس تست داده بود و به زودی به عنوان بهترین دوست جینا، پم، انتخاب می شد. کمپبل گفت که آرنولد به او قول داده بود که به لارنس نگوید که آنها بهترین دوستان هستند زیرا آرنولد می‌خواست این نقش را بر اساس شایستگی‌های خودش انجام دهد.

لارنس و همبازی‌هایش انرژی تماشاگران و روشی که در خنده‌دارترین صحنه‌ها پا می‌کردند را به یاد می‌آورند. اما آنها گفتند که هدف همیشه این بود که اول یکدیگر را بخندانند. پین که نقش دیگر دوست صمیمی مارتین، کول را بازی می‌کرد، می‌گوید خنداندن لارنس «معیار بود».

بازیگران هنگام تماشای کلیپی از قسمت دوم فصل دوم که در آن مارتین مشکوک است که یکی از دوستانش سی دی پلیر جدیدش را دزدیده است، می خندند و از آنها بازجویی می کند در حالی که سگ مهاجم بسیار قلابی را در آپارتمان می کشاند. با جینا به اشتراک می گذارد. این صحنه با این واقعیت خنده دارتر می شود که لارنس یک سگ واقعی را درخواست کرده بود اما به او گفته شد که باید به یک نسخه پر شده بسنده کند که حتی نمی تواند به تنهایی بنشیند. لارنس کمدی فیزیکی را به ارتفاعات جدیدی می برد، سگ را روی زمین می کشد و فورد را مجبور می کند که در طول صحنه شخصیت تقریباً شکسته شود.

زیرنویس Martin: The Reunion 2022 - بلو سابتایتل

در یکی از تلخ‌ترین لحظات ویژه، بازیگران به نیپسی می‌روند – بار و رستوران خیالی سریال – برای قدردانی از یکی از بازیگرانی که به‌طور آشکار در این ویژه غایب است: فورد، که در سال ۲۰۱۶ در سن ۵۲ سالگی درگذشت. همراه با همسر این بازیگر. و بچه‌های حاضر، هر یک از بازیگران به یاد می‌آورند که در مورد «تامی» چه چیزی را دوست داشتند.

لارنس احساساتی فورد را “برادر معنوی واقعی” نامید و زمانی را به یاد آورد که از فورد خواسته بود در یک استندآپ برای او باز شود. لارنس تقریباً از صحنه خارج شده بود. لارنس به یاد می آورد: «من مجبور شدم پشت سر تامی بیایم و دارم فکر می کنم، خوب، او لعنتی از من خنده دار تر است. “اما تامی این بود – انرژی، شوخ طبعی، خنده، مهربانی، روحیه اش. او فقط یک فرد بزرگ بود و دلتنگ او خواهد شد. برادر من، من تو را دوست دارم.»

این ویژه به یاد می‌آورد که برخی از افراد مشهوری که در طول سال‌ها در «مارتین» حضور داشتند و برخی – از جمله اسنوپ داگ، برایان مک نایت و تامی دیویدسون – به خاطره‌سازی با بازیگران بازگشتند. دیویدسون که نقش تکراری وارنل هیل را بازی کرد (و مانند لارنس در منطقه واشنگتن بزرگ شد)، بازیگران را “خانواده” می نامد.

در یک کلیپ، تریسی مورگان، بازیگر سریال Hustle Man، «مارتین» را «یکی از بهترین کمدی‌ها» می‌خواند. لارنس فاش کرد که مورگان مجبور نبود تست بازیگری بدهد زیرا مجری «دف کمدی جم» او را در استندآپ شوی افسانه‌ای دیده بود. لارنس گفت: “من می دانستم که او می خواهد آن را بکشد.”

مارلا گیبز، که به شخصیت معروف خود در «جفرسون‌ها» اشاره کرد و نقش مهمان در نقش خانه‌دار مارتین و جینا را داشت، ظاهری به یاد ماندنی از خود نشان می‌دهد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.