تاریخ انتشار : جمعه 13 خرداد 1401 - 16:25
140 بازدید
کد خبر : 198330

دانلود زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 مبارزه راینا با اعتیاد تنها باعث ایجاد شکاف بیشتر بین او و الکس شد، و مرگ اخیر مادرشان فقط این خصومت را تشدید کرده است. اما بدتر از آن چیزی است که مدتی بعد از مراسم خاکسپاری اتفاق می افتد: دیوید شوهر الکس (جان پرسکات) به قتل می رسد

دانلود زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 مبارزه راینا با اعتیاد تنها باعث ایجاد شکاف بیشتر بین او و الکس شد، و مرگ اخیر مادرشان فقط این خصومت را تشدید کرده است. اما بدتر از آن چیزی است که مدتی بعد از مراسم خاکسپاری اتفاق می افتد: دیوید شوهر الکس (جان پرسکات) به قتل می رسد و همه شواهد نشان می دهد که Raina به عنوان مقصر! راینا می‌جنگد تا نام خود را پاک کند، در حالی که الکس در مورد اینکه آیا او معتقد است خواهرش قادر به قتل است یا نه، عذاب می‌کشد. چیزی که آنها نمی دانند این است که آنها با قاتل واقعی دیوید مرتبط هستند: ترینیتی، سه قلویی که هرگز نمی دانستند دارند و تا زمانی که نقشه شیطانی او کامل نشود آرام نخواهند گرفت.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 تعداد زیادی فیلم دوقلو شیطانی ساخته است، اما فیلم های سه گانه شیطانی بسیار کمتر رایج هستند. در حالی که داستان هنوز هم داستان همیشگی شما از یک خواهر یا برادر گمشده در جستجوی انتقام است، Framed by My Sister با نگه داشتن آن با سرعت ثابت، اکشن را جذاب می کند. پس از نیم ساعت، دیوید مرده است و مسابقه راینا برای اثبات بی گناهی خود ادامه دارد. اجرای موازی با شکار راینا برای حقیقت، تلاش ترینیتی برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن نقشه اش است. این هرگز پنهان نیست که چه کسی پشت همه چیز است و انگیزه آنها چیست، و به این ترتیب زمان بیشتری برای لذت بردن از شرارت ترینیتی بدون عذرخواهی می دهد. شما منتظر راینا و الکس خواهید بود تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است و فینال با چیدمان کلاسیک “ایستادن در یک کابین منزوی” ناامید نخواهد شد. این یک ماجرای طولانی است که در آن تعلیق به خوبی توسط بازیگر نقش اول فیلم در سه نقش به خوبی حمل می شود. به طور خلاصه، Framed by My Sister بسیاری از داستان‌های آشنای Lifetime را می‌گیرد و از طریق روایتی متقاعدکننده که شخصیت‌های جذابی دارد به آن‌ها روح می‌بخشد.

در مورد شخصیت ها، سه بانوی برجسته این تریلر به طور استثنایی توسعه یافته اند. به هر دوقلو شخصیت متمایز خود داده می شود، از راینا پریشان اما مهربان گرفته تا هیولای جامعه گرا، ترینیتی. الکس به عنوان حد وسط بین خواهرانش عمل می کند. اگرچه او مطمئناً به اندازه ترینیتی وحشتناک نیست، اما نگرش متکبرانه او نسبت به مبارزه راینا با اعتیاد و غم و اندوه ممکن است شما را به اندازه ترینیتی از او متنفر کند. اما همانطور که در طول فیلم متوجه شدیم، الکس آنطور که دوست پسر راینا، جوی فکر می کند، یخ نیست. با وجود همه نارضایتی هایش از راینا، بخشی از او وجود دارد که خواهرش را دوست دارد و می خواهد جبران کند. این فقط تحت رقابت دوران کودکی آنها مدفون شده است و الکس از طریق مرگ پشت سر هم مادر و شوهرش دچار هجمه می شود. هر چقدر هم که برخی از کلمات الکس به راینا ناراحت کننده هستند، باز هم دوست دارید که خواهران را آشتی دهید.

شخصیت‌های فرعی هم به همان اندازه قوی هستند، و برخی من را شگفت‌زده می‌کنند که چقدر از صفحه پریدند. این شخصیت ها معشوقه دیوید، هالی، مادر جوی، فی، و شخصیت جانبی مهم کندال هستند. همه آنها فقط برای مدت کوتاهی روی صفحه نمایش ظاهر می شوند، اما در آن زمان، قلب شما از اینکه چگونه زندگی آنها تحت تأثیر منفی اقدامات ترینیتی قرار می گیرد خواهد شکست. توسعه هالی شگفت‌انگیزترین در میان این سه مورد است، زیرا نوشتن هالی به عنوان یک زناکار خانه خراب کار آسانی بود. اعضای فعال تر بازیگران مکمل عبارتند از دوست پسر / همکار راینا، جوی و شوهر الکس، دیوید. جوی یک دوست پسر وفادار دوست داشتنی است در حالی که دیوید یک تند و تیز واقعی لزج است. او دوباره است، اما می‌توانید بفهمید که چرا هالی عاشق او بود و چرا الکس امیدوار بود که اوضاع را با او حل کند. سپس گلوریا شریک جرم ترینیتی و مری دستیار الکس هستند. در حالی که مری یک شخصیت مسطح «دوست قهرمان» است، گلوریا یک همتای خوب می‌سازد، حتی اگر نتواند از ترینیتی پیشی بگیرد.

زیرنویس فیلم Triple Threat 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Triple Threat 2022 در نیمه پایین فهرست شخصیت ها، کارآگاهان سارزو و رودز قرار دارند. هیچ‌کدام از آنها به اندازه پلیس‌های دیگر فیلم لایف‌تایم آزاردهنده نیستند، بیشتر به این دلیل که شواهد علیه راینا چقدر بد به نظر می‌رسند. با این حال، در همان زمان، کارآگاهان در نهایت از غیرقابل درک بیش از حد غیرقابل درک به بی رحمی غیرقابل توجیه تبدیل می شوند، زیرا این مورد – از دیدگاه آنها – به سمت تاریکی می رود. هشدار اسپویل ممکن است فکر کنید که ترینیتی (در حالی که خود را به عنوان راینا نشان می دهد) با ارسال یک ویدیو برای آنها با اشک اعتراف به جنایات خود و ابراز قصد برای خودکشی، کارآگاهان را نگران می کند. اما بیشترین احساسی که برانگیخته می شود، مبهوت رودز و خشم سارزو است. مثل این است که او بخشی از ویدیو را که در آن “راینا” گفته بود قصد دارد خودکشی کند را از دست داده است یا فقط از این فکر که عاملش قبل از اینکه او را به سلول بیندازد بمیرد عصبانی شده است. در هر صورت، نگرش سرزو مرتباً من را اشتباه می کرد. از طرف دیگر، با ناپدید شدن ناگهانی سارزو و رودز از فیلم بلافاصله پس از دریافت آن ویدیو، می توانم تصور کنم که آنها با نوعی مجازات برای اعمال خود در خارج از صفحه نمایش روبرو می شوند. اسپویلرها به پایان رسید

Scout Taylor-Compton کار فوق العاده ای را انجام می دهد و وظیفه دلهره آور به تصویر کشیدن سه قلوها را بر عهده می گیرد و بدون هیچ زحمتی شخصیت هر زن را به تصویر می کشد. او شما را نسبت به راینا و الکس احساس می‌کند و برای اینکه ببینید آنها از مصیبتشان جان سالم به در می‌برند و در نهایت هچ را دفن می‌کنید. با این حال، واضح است که ترینیتی سه قلویی است که تیلور کامپتون سرگرم کننده ترین بازی را دارد و با پوزخندی بازیگوش و لحن آوازخوانی در ذهن آشفته زن فرو می رود.

در حالی که شخصیت‌های تیلور-کامپتون بیشتر تمرکز را به خود اختصاص می‌دهند، بازیگران نقش مکمل اطراف او در بهترین حالت خود هستند. T.K. ریچاردسون شما را وادار می کند که جوی سالم را دوست داشته باشید، در حالی که جان پرسکات شما را مجبور می کند که خش خش کنید، زیرا دیوید خود را یک خوک بی وفا نشان می دهد. آرلین ویکتوریا کنراد به اندازه تیلور کامپتون از جنبه های تاریک لذت می برد، و انرژی آرام تری را به نقش گلوریا زن بداخلاقی اما نه روان پریش ترینیتی می آورد. انجی تئودورا دیک و رایان استرود در نقش کارآگاه‌های متعهد اما خاردار بازی‌های قوی‌ای ارائه می‌کنند، که باعث می‌شود رفتار رودز و به‌ویژه سارزو در ادامه فیلم تا چه حد بدتر می‌شود. آنجلا کول در نقش هالی و همچنین شرلی کلودیا چارلز و گری هادسون در نقش فی و کندال بازی احساسی شگفت انگیزی ارائه می دهند. جولیانا دستفانو در نقش دستیار آرام الکس، مری، انتهای کوتاه چوب را به دست می‌آورد، و دستفانو گهگاهی از نظر تحویل در قسمت‌های ناخوشایند دیالوگ مری، از بین می‌رود.

زیرنویس Triple Threat 2022 - بلو سابتایتل

صرفاً بر اساس داشتن یک بانوی اصلی قاتل (خانم ها؟)، Framed by My Sister توصیه من را به دست می آورد. Scout Taylor-Compton با بازی سه قلوهایی که اگر تلاش می کردند از نظر روانی کمتر شبیه هم نباشند، کار قابل توجهی انجام می دهد. رابطه خواهرانه تیره بین راینا و الکس همان چیزی است که به Framed by My Sister تقویت عاطفی می بخشد که آن را با دیگر ویژگی های شرور دوقلوی Lifetime برابری می کند. داستان ممکن است خیلی از فرمول فاصله نگیرد، برخی از شخصیت ها ممکن است به اندازه دیگران پویا نباشند، و ممکن است دوره هایی از ویرایش صدای ضعیف در طول فیلم وجود داشته باشد. اما به طور کلی، این تریلر دوقلو با بدجنسی مفرح و داستان هیجان‌انگیزش یک ساعت سرگرم‌کننده می‌سازد. اگر دارید، شاید حتی در نظر داشته باشید که خواهر و برادر خود را دعوت کنید تا با شما تماشا کنند – یعنی اگر آنها مشغول تلاش برای متهم کردن شما به قتل نیستند …

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.